Tworzymy takie piwa,

które sami lubimy pić.

Wśród naszych piw znajdują się pozycje chmielone najlepszymi odmianami chmielu, między innymi z USA i Nowej Zelandii.

Kochamy pastry soury z mnóstwem owoców i ciekawych dodatków, których produkcję stale doskonalimy. Lubimy lekkie, kwaśne berlinery i gose z owocowa nutą. Kochamy gęste i intensywne piwne smoothie. Starannie wybieramy polskie i egzotyczne owoce, które dodajemy do naszych piw.

Piwa MAGIC ROAD to także imperialne stouty, portery, piwa dzikie, wymrażane, piwa barrel aged, piwa bezalkoholowe i wiele innych wartych uwagi piwnych styli. Każde nasze piwo przygotowujemy z odwagą i należytą starannością.

Piwa Mocno Chmielone

India Pale Ale to sztandarowe piwo piwnej rewolucji. Intensywnie chmielone ALE doczekało się wielu interpretacji, kategorii i wariacji.

Magic Road w swoim portfolio posiada wielu docenianych i lubianych przedstawicieli stylu. Są to przede wszystkim Hazy IPA w wydaniach sesyjnych standardowych i imperialnych. Zarówno w słodkich jak i mocno goryczkowych wersjach.

Piwo chmielimy najlepszymi odmianami chmielu, między innymi z USA i Nowej Zelandii. Nie oszczędzamy na chmielach co czuć tuż po otwarciu butelki lub puszki. Bucha aromatem na kilometr.

Piwa Owocowe

Nasze Modus Operandi. Kochamy piwa wypełnione owocami. Warzymy ich najwięcej. Od lekkich berlinerów, gose, po mocne imperialne pastry sour i piwne smoothie. 


Współpracujmy z polskimi plantatorami i przetwórcami. W sezonie bywa, że owoc zerwany w poniedziałek już w piątek trafia do piwa. Truskawki, maliny, wiśnie, porzeczki to nasze ulubione czerwone owoce. Mango, marakuja, ananas, kiwi to nasi egzotyczni faworyci.

Piwa Klasyczne

Jesteśmy wierni piwnej klasyce. W naszej ofercie znajdziesz znane i lubiane klasyczne style: Lager, Pils, Pszenica.

Są one dostępne przez cały rok w wersjach beczkowych, butelkowych i puszkowych.

Mocarze

Imperialne Stouty, Portery, Piwa wymrażane i leżakowane w beczkach wymagają staranności i cierpliwości.

Charakteryzują  się intensywnością  smaków i aromatów. Długi czas produkcji nadaje piwom szczególnych cech, które czynią tę grupę piw wyjątkowymi i docenianymi przez znawców piwnego rzemiosła.
Scroll to Top